İstanbul’un En YEŞİL YAKASI

KUZEY YAKASI

KUZEY YAKASI TİCARİ ALANLAR

Ofis hayatı denilince akla genellikle sıkıcı ve yeşilden uzak bir ortam gelir. Oysaki ofisinizin dışından neşeli çocuk sesleri gelse, pencereden baktığınızda karşı plazayı değil yemyeşil geniş çimenlik alanları ve ağaçları görseniz, ofisinizden dışarıya adım attığınızda sizi egzoz kokusu değil çiçeklerin mis gibi kokusu karşılasa ne güzel olurdu, dedik ve şehir merkezinin yanı başında Kuzey Yakası’nı hayata geçirdik.

Artık ofis hayatı eskisi gibi değil, artık ofisinizin bahçesi bir bölge parkı. Şimdi iş çıkışında spor yapma, öğle yemeğini parkta yeme zamanı. Şimdi İstanbul’da bambaşka bir ofis hayatı yaşama zamanı.

Tüm bunların yanında iş hayatında ihtiyacınız olabilecek; 600 kişilik konferans salonu, 143 kişilik toplantı ve 83 kişilik seminer salonu da Kuzey Yakası’nda sizi bekliyor.

50 ADET DÜKKANI İLE KUZEY YAKASI

Dünya markaları, geleneksel ürünleri, rekreatif alışveriş alanları ve ekolojik pazarıyla ihtiyacınız olan her şey Kuzey Yakası Dükkanları’nda sizleri bekliyor.

YATAY MİMARİ

KUZEY YAKASI

OFİSLERİ’NDE

İhtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlayabileceğiniz esnek ofisleri, akıllı sistemleri, tasarruf etmenize yardımcı etkin enerji kullanım teknolojisi, kafeteryası ve aktivite alanlarıyla aradığınız her şey Kuzey Yakası Ofisleri’nde.

Proje Hakkında?

Proje hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Ticari Alanlar