İstanbul’un EN YEŞİL YAKASI

KUZEY YAKASI

Kuzey Yakası Hakkında

Başakşehir, 3. köprü ve 3. havalimanı gibi projelerle günden güne İstanbul’da daha da önemli bir konum haline geliyor. Biz de Emlak Konut olarak, daha önce hayata geçirdiğimiz Başakşehir Evleri, Park Mavera, Evvel İstanbul, Avrupa Konutları ve Nidapark Kayaşehir projelerimizle Başakşehir’in değerini artırıyor, Kuzey Yakası projemizle de bölgeyi taçlandırıyoruz.

İstanbul’un yeni yakası Kuzey Yakası ile Başakşehir’e bölgenin en büyük parkını kazandırıyor, onu bir cazibe merkezi haline getiriyoruz. Projenin içerisinde bulunan otel, spor kompleksi, kongre merkezi, 5.000 kişi kapasiteli cami, AVM, çocuk oyun alanları ve yatay mimariye sahip ofis bloklarıyla sadece bir proje değil, gece gündüz yaşayan bir bölge inşa ediyoruz.

Projede yer alan 209.000 metrekare yeşil alanda ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir, spor alanlarında günün stresini atabilir, 11.617 metre uzunluğundaki yaya yolunda sohbet eşliğinde yürüyüş yapabilirsiniz. Ayrıca, siz arkadaşlarınızla doğanın tadını çıkarırken çocuklarınız da çocuk oyun alanında eğlenceli vakit geçirebilir.

Geniş çimenlik alanları, içinizi ferahlatacak koku bahçesini, basketboldan tenise spor alanlarını ve sosyal yaşamın merkezi haline gelecek etkinlik çayırını Kuzey Yakası’nda sizinle buluşturuyoruz. Ayrıca masmavi bir gölet de bu projede sizi bekliyor.

BAŞAKŞEHİR

DEĞER

KAZANACAK

Başakşehir, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. havalimanı gibi projelerle günden güne İstanbul’da daha da önemli bir konum haline geldi. Biz de Emlak Konut olarak, daha önce bölgede hayata geçirdiğimiz projelerle bu büyümeyi destekledik, şimdi de Kuzey Yakası’yla bölgeyi taçlandırıyourz.

YEMYEŞİL BİR BÖLGE PARKI

209.000 m2 Yeşil Alan, 11.617m Yaya Yolu, Oturma Alanları, Bisiklet Yolu, Spor Alanları, Gölet, Aktivite Alanı, Bisiklet Yolu.

5321 AĞAÇ

GÖLET

KOKU BAHÇESİ

Doğayla iç içe mimarisinde yer alan hayvanat bahçesi, yürüyüş parkurları, göleti, açık spor alanları, korusu, çocuk oyun alanları ve etkinlik çayırıyla Kuzey Yakası, size yemyeşil bir yaşamın kapılarını açıyor.

Proje Hakkında?

Proje hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

PROJE HAKKINDA